Stage- en afstudeeropdrachten

Een organisatie loopt regelmatig tegen vraagstukken aan. Vaak blijven die liggen. Er is geen tijd om uit te zoeken of de juiste kennis is niet aanwezig. In die gevallen kunnen NHL-studenten een waardevolle bijdrage leveren.

Leren van de beroepspraktijk

Bij NHL Hogeschool loopt veel talent rond. Jonge mensen die zich graag willen bewijzen met een uitdagende opdracht. En waarom zou je daar niet van profiteren? Het mes snijdt natuurlijk aan twee kanten. Onze studenten kunnen namelijk veel leren van de beroepspraktijk. De koppeling van de studie aan het latere beroepenveld levert goed geschoolde werknemers op die voldoen aan de wensen van de arbeidsmarkt.

Stage- en afstudeerprojecten

Praktijkopdrachten worden op verschillende manieren uitgevoerd. Je kunt een stage- of afstudeeropdracht verstrekken aan een student of de opdracht als project aanbieden bij meerdere studenten. Als studenten van de NHL voor een organisatie een opdracht uitvoeren worden ze altijd begeleid door docenten. De docenten houden de voortgang in de gaten en sturen bij als dat noodzakelijk is. 

Interesse in een stagiair?

Wil je een stagiair inzetten voor een stage- of afstudeeropdracht? Neem dan contact opnemen met een stagebureau van de opleiding die past met jouw vraag. Weet je niet welke opleiding je moet hebben, vul dan het aanvraagformulier in.

Overzicht stagebureaus

  • Accountancy
    Corienne Smit, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 31 72 85
    E-mail: c.smit@nhl.nl

  • Bedrijfseconomie
    Corienne Smit, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 31 72 85
    E-mail: c.smit@nhl.nl
  • Bedrijfskunde-MER
    Hedwich Boersma, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 31 40 24
    E-mail: h.d.boersma@nhl.nl

    Wilfred van Slooten, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 57 76
    E-mail: w.f.van.slooten@nhl.nl

  • Bestuurskunde/Overheidsmanagement
    Irene Bijsterbosch, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 12 30
    E-mail: Bijsterbosch@nhl.nl

    Petra Esser, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 43 37
    E-mail: P.M.Esser@nhl.nl

  • Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek*

    Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie
    Telefoon: 058 284 63 90
    E-mail: gerrit.vandersteege@hvhl.nl

    Karin van der Borght, Docent Life Sciences & Technology, Coördinator B&M
    Telefoon: 058 284 62 78
    E-mail: karin.vanderborght@hvhl.nl

  • Bouwkunde
    Kor Visser, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 48 51 48 04
    E-mail: k.k.visser@nhl.nl
  • Business IT & Management
    Gert Draaisma, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 42 36
    E-mail: g.p.draaisma@nhl.nl

    Klaas Kalma, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 42 31
    E-mail: kalma@nhl.nl

  • Chemie*
    Betty Johanns
    Docent Life Sciences, Coördinator Minor Oil & Gas
    Telefoon: 058 284 62 17
    E-mail: betty.johanns@hvhl.nl

  • Chemische Technologie*
    Betty Johanns
    Docent Life Sciences, Coördinator Minor Oil & Gas
    Telefoon: 058 284 62 17
    E-mail: betty.johanns@hvhl.nl

  • Civiele Techniek
    Hans de Vries, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 31 72 15
    E-mail: j.t.de.vries@nhl.nl

  • Commerciële Economie Elisabeth van Balen, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 12 50
    E-mail: e.van.balen@nhl.nl

  • Communicatie
    Kenniscentrum Communicatie
    Telefoon: 058 251 12 89
    E-mail: kenniscentrum.communicatie@nhl.nl

  • Communication & Multimedia Design
    Kenniscentrum Creative Technologies
    www.nhl.nl/kenniscentrumct

     

  • Educatie
    Lerarenopleidingen tweedegraads, afdelingen Exacte vakken, Kunst & Educatie, Talen en Sociale vakken
    Stagebureau Educatie
    Telefoon: 058 251 20 90
    E-mail: stagebureau@nhl.nl

    Angelika van der Duim – van der Zweep, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 56 70
    E-mail: A.G.van.der.Zweep@nhl.nl

    Leraar Basisonderwijs (Pabo):
    Evelyn Geerts, Medewerker Stagebureau
    Telefoon: 06 10 36 29 52
    E-mail: e.geerts@nhl.nl

  • Elektrotechniek
    Harry van der Pol, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 39 30
    E-mail: h.van.der.pol@nhl.nl

  • Financial Services Management
    Nienke van der Bijl-Zijlstra, Coördinator duale trajecten
    Telefoon: 06 28 31 69 38
    E-mail:n.vanderbijl@nhl.nl

  • HBO Rechten
    Atty de Vries, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 31 71 65
    E-mail: a.j.de.vries@nhl.nl

    Anke Pietersma, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 31 71 71
    E-mail: a.j.pietersma@nhl.nl

  • European Studies
    Irene Bijsterbosch, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 12 30
    E-mail: Bijsterbosch@nhl.nl

    Jacob Wiersma, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 38 29
    E-mail: j.h.wiersma@nhl.nl

  • Human Resource Management
    Hedwich Boersma, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 31 40 24
    E-mail: h.d.boersma@nhl.nl

    Karin Bouius, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 34 24
    E-mail: Karin.Bouius@nhl.nl

  • Human Resource Management, Associate Degree (AD)
    Hedwich Boersma, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 31 40 24
    E-mail: h.d.boersma@nhl.nl

    Karin Bouius, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 34 24
    E-mail: Karin.Bouius@nhl.nl

  • Informatica
    Greta Schaafsma, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 38 89
    E-mail: g.schaafsma@nhl.nl
  • Integrale Veiligheid
    Irene Bijsterbosch, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 12 30
    E-mail: Bijsterbosch@nhl.nl

    Marika Toutenhoofd-Visser, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 45 02
    E-mail: M.H.Toutenhoofd@nhl.nl

    Hans Woudstra, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 54 56
    E-mail: h.woudstra@nhl.nl

  • International Business and Languages
    Frony Bootsma, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 14 57
    E-mail: f.bootsma@nhl.nl

  • International Business and Management Studies
    Elisabeth van Balen, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 058 251 12 50
    E-mail: e.van.balen@nhl.nl

    Gerben Dijkstra, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 39 62
    E-mail: g.dijkstra@nhl.nl

  • Laboratorium-, Procestechniek & Biotechnologie*
    Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie
    Telefoon:058 284 63 90
    E-mail: gerrit.vandersteege@hvhl.nl
  • Maritieme Techniek/Scheepsbouwkunde
    Eric Heijting, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 32 91
    E-mail: e.j.heijting@nhl.nl

    Jeltje Borneman, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 34 82
    Email: j.borneman@nhl.nl

  • Mobiliteit
    Cor van der Klaauw, Stage- en afstudeercoördinator
    Telefoon: 058 251 20 66
    E-mail: c.van.der.klaauw@nhl.nl
  • Onderwijs
    Leraar Voortgezet Onderwijs:
    Stagebureau Educatie
    Telefoon: 058 251 20 90
    E-mail: stagebureau@nhl.nl

    Leraar Basisonderwijs (Pabo):
    Evelyn Geerts, Medewerker Stagebureau
    Telefoon: 06 10 36 29 52
    E-mail: e.geerts@nhl.nl

    Harmen Jansma, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 31 88
    E-mail: harmen.jansma@nhl.nl>

  • Technische Bedrijfskunde
    Pascalle Laponder, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 36 66
    E-mail: P.Laponder@nhl.nl

    René de Boer, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 30 41 50
    E-mail: rene.boer@nhl.nl

  • Toegepaste wiskunde
    Klaas-Jan Wieringa, Stagecoördinator
    Telefoon: 06 28 30 39 31
    E-mail: k.j.wieringa@nhl.nl

    Susan Klooster, Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 28 31 74 92
    E-mail: susan.klooster@nhl.nl

  • Welzijnsopleidingen
    Linda Wormsbecher, Consulent praktijkplaatsen
    Telefoon: 06 39 34 42 92
    E-mail: r.wormsbecher@nhl.nl

  • Werktuigbouwkunde Ir. B.W. Kuiper,
    Afstudeercoördinator
    Telefoon: 06 26 93 43 25
    E-mail: b.w.kuiper@nhl.nl

    Sjoerd Tolsma, Stagecoördinator/docent
    Telefoon: 06 47 99 09 41
    E-mail: sjoerd.tolsma@nhl.nl

* Deze studie wordt in samenwerking met Hogeschool Van Hall Larenstein (VHL) aangeboden.